Więźniowie uwielbiają krówki z nadrukiem które rozdaje im strażnik

Jeśli powiemy Ci, że więźniowie uwielbiają krówki z nadrukiem, to pewnie pomyślisz sobie: „Chyba żartujecie!”. Ale wcale nie! Okazuje się, że jedna z polskich placówek penitencjarnych wprowadziła do swojej oferty słodycze o nietypowym wydaniu. Co więcej, to właśnie strażnikom przypisuje się pomysł na ich produkcję i rozdawanie wśród osadzonych. Jak doszło do tego ciekawego przykładu humanizacji systemu karzącego? O tym opowiemy Wam dziś!

Co to jest krówka?

Krówka to słodki, miękki i czekoladowy przysmak, który cieszy się dużą popularnością wśród więźniów. Nadruk na krówkach jest często wykonywany przez strażników, którzy rozdają je więźniom w ramach ich codziennej diety.

Dlaczego więźniowie uwielbiają krówki?

Więźniowie uwielbiają krówki, ponieważ są one smaczne i łatwe do przeżuwania. Ponadto, krówki mają różne nadruki, które więźniowie mogą oglądać podczas ich pracy.

Jakie są inne rodzaje krówek?

Krówki to nie tylko słodycze z nadrukiem. Istnieje wiele innych rodzajów tego słodkiego przysmaku. Najpopularniejsze to krówki mleczne, które są obficie dodawane do ciast i deserów. Inne popularne rodzaje krówek to krówki śmietankowe, krówki owsiane i krówki czekoladowe.

Skąd się biorą krówki?

Krówki to słodycze, które cieszą się dużą popularnością wśród więźniów. Są one dostarczane do więzień przez rodzinnych i przyjaciół oraz mogą być kupowane w sklepach więziennych. Więźniowie uwielbiają krówki z nadrukiem, ponieważ są one łatwe do rozpoznania i łatwe do rozdania.

Jakie są zalety krówek?

Krówki z nadrukiem są słodkie i mają ładny kształt. Są bardzo smaczne i rozpuszczają się w ustach. Mają też wiele innych zalet, takich jak:

  • można je łatwo przechowywać;
  • można je łatwo przenosić w różne miejsca;
  • nie trzeba ich gotować;
  • można je kupić w większości sklepów spożywczych;
  • są bardzo popularne wśród dzieci.